Dansın minik yıldızları sahnede

Dansın minik yıldızları organizasyonu, Türkiye Dans Sporları Federasyonu ve Marmara Park Alışveriş Merkezi işbirliğiyle yarın (23 Mart) gerçekleştiriliyor

Eklenme Tarihi : 22 Mart 2013 Cuma
dansin-minik-yildizlari-sahnede

Yarışmaya 6 ayrı dans kategorisinde tamamı lisanslı dans sporcularından oluşan 21 çift minik dansçı katılacak. Küçücük boylarını aşan yetenek ve eğitimleriyle herkesi kendilerine hayran bırakacak ve Türkiye’yi dans etmeye davet edecek minik yarışmacılar, kostüm ve koreografileriyle de yarışmaya ne kadar itinayla hazırlandıklarını gösterecekler.

Şarkı ve showlarının yansıra, yarışmanın sunuculuğunu da ünlü sanatçı Yonca Evcimik üstlenecek. Resmi hakem heyetinin teknik jüri olarak hazır bulunacağı organizasyonun artistik jürisinde Tan Sağtürk, Deniz Akkaya, Cem Ceminay ve BurçinOrhon yer alacaklar.

Banu Noyan Event Office organizasyonu ile geçekleşecek dansın minik yıldızları yarışmasında çocuk dans gruplarının yanı sıra uluslararası başarılarıyla dünya dans tarihine geçen ilk Türk çocuk dansçılar Taha Batu Coşar ve İrem Türkkan dans gösterilerini sunacaklar.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive