Çin, ticaretine “Anadolu Kaplanları”yla güç katacak

Çin ile Anadolu firmalarını Türkiye’nin ticaret merkezi İstanbul’da buluşturmayı hedefleyen ChinaHomelife, bin Anadolu firmasını misafir edecek. “Anadolu VIP” projesi ile Adana, Ankara, Bursa, Denizli, Konya, Kayseri, Antalya, Eskişehir, İzmir, Gaziantep, İzmit ve Tekirdağ/Çorlu illerinden bin yöneticinin konaklamaları fuarın organizatör firması tarafından karşılanacak

Eklenme Tarihi : 25 Ocak 2016 Pazartesi
cin-ticaretine-anadolu-kaplanlariyla-guc-katacak

Hâlihazırda Çin ile ticari faaliyette bulunan ve Çin ile yeni ticari anlaşmalara imza atmak isteyen Anadolu’da faaliyet gösteren bin orta ve büyük ölçekli yerli firma, ChinaHomelife’da 2 gün misafir edilecek. Böylece Anadolu Kaplanları ile Çin ticaretinin önde gelen firmaları fuar kapsamında İstanbul’da bir araya gelecek; yeni anlaşmaların zemini hazırlanacak. Ocak ayı itibariyle kayıtlarına başlanan Anadolu VIP programına katılmak isteyen firmalar http://chinahomelifeturkey.com/ adresinden kayıt yaptırabilecek.


Türkiye ve Tüm Avrasya bölgesinden 15 binin üzerinde profesyonel ziyaretçinin yaklaşık 700 firma ile aynı platformda buluşacağı ChinaHomelife fuarında; kontrolden geçirilmiş, yüksek kalitede yüzlerce seçkin marka sergilenecek. Küresel ticaretin lokomotifi olma özelliğini taşıyan ChinaHomelife, ticaret akışının en hızlı büyüyen ticaret koridorunu oluşturuyor. 2 - 4 Haziran 2016 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi, Yeşilköy'de düzenlenecek olan ChinaHomelife fuarı 3 gün süresince tekstil, hazır giyim, kumaş, dekoratif kumaş, ev tekstili, inşaat malzemeleri, ev gereçleri, elektrikli ev aletleri, mobilya, aydınlatma ürünleri, hediyelik eşya, mutfak ve banyo armatürleri başta olmak üzere 50 bin ürünün yer alacağı katılımcı profiline ev sahipliği yapacak.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive