Babacan, uluslararası perakende konferansında konuşacak

Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi’nin Avrupa Konferansı, 2-3 Nisan günlerinde İstanbul Kongre Sarayı’nda Başbakan Yardımcısı ve uluslararası ticaret konusunda uzman olan Ali Babacan’ın açılış konuşmasıyla başlayacak

Eklenme Tarihi : 11 Mart 2014 Salı
babacan-uluslararasi-perakende-konferansinda-konusacak

Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi (ICSC) dünya çapında 60 binden fazla üyesi ile perakende gayrimenkul sektöründe dünyadaki en geniş yapıya ve saygınlığa sahip organizasyon. Babacan, ICSC‘nin Avrupa, Asya, Orta Doğu ve Amerika’dan gelen perakende ve perakende gayrimenkul sektörlerinin lideri konumunda bulunan 700’den fazla delegeyle kendi uzman ekonomik bakış açısını paylaşacak.

2014 ICSC Avrupa Konferansı Program Planlama Komitesi Başkanı ve Avrupa’nın en büyük perakende geliştirme ve yönetim şirketlerinden ECE Proje Yönetimi’nin Leasing Müdürü olan Klaus Striebich, şunları söyledi: “Sayın Babacan’ın delegelerimize karşı konuşma yapacak olmasından onur duyduk. Onun ekonomik gözetimi altında Türkiye, kayda değer bir büyüme sağladı ve son yıllarda perakende satışlarında çift haneli sayılara ulaşıldı. Biz, özellikle ülkedeki uluslararası arenada ödül alan perakende gelişiminin ve güçlü şekilde büyümenin farkına varıyoruz.”

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive