Ankara Shopping Fest ertelendi

Ankara Shopping Fest, Taksim Gezi Parkı olaylarına destek için Ankara’da düzenlenen eylemler sebebiyle ertelendi. 7-30 Haziran’da düzenlenmesi düşünülen festival 14 Haziran-7 Temmuz günlerine alındı

Eklenme Tarihi : 04 Haziran 2013 Salı
ankara-shopping-fest-ertelendi

Ankara Shopping Fest (ASF-Ankara Alışveriş Festivali) 14 Haziran Cuma gününe ertelendi. ASF İcra Komitesi’nden yapılan açıklamada, 7-30 Haziran’da yapılması planlanan Ankara Shopping Fest’in, Ankara’da düzenlenen eylemler sebebiyle 14 Haziran- 7 Temmuz günlerinde gerçekleştirileceği belirtildi.

ASF’nin 4 Mayıs’ta yapılan Ankara Ticaret Odası (ATO) oda başkanı, yönetim kurulu ve meslek komiteleri seçimlerinde sıkıntı yaşandığı gerekçesiyle yine ertelenmesi gündeme gelmişti.

ATO Başkanı Salih Bezci de yaşanan olayların tekrarlanmaması temennisinde bulunduğunu kaydetti. Başkentlilerin sağduyulu davranmaları gerektiğini aktaran Bezci, “Umarım bu olaylar da daha fazla uzamadan son bulur. Polis ile halkın çatışması taraftarı değiliz. Bugünkü ortamda festivali yapmamız uygun olmayacaktı, olaylar kısa sürede bitmeli, Başkent huzurlu havasına tekrar kavuşmalı. Biz festivalimizi Ankaralı hemşehrilerimizle birlikte yapmak istiyoruz” dedi.

Kaynak: Hürriyet

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive