Onur Market Lüleburgaz’da büyüyor

11 Ağustos 2014 Pazartesi

‘Alışverişte Onur Sözü’ sloganını ilke edinen Onur Market’in Lüleburgaz Çarşı, Taşın, Yıldızdan sonra 4’üncü mağazasını Kocasinan’da açtı

onur-market-luleburgazda-buyuyor

Bünyesindeki Onur Market, Onursal Tarım, Onurca ve Ahev markaları ile yerel perakendenin öncüsü ve sözcüsü olmayı hedefleyen Özen Grup, hizmet ağını genişletmeye devam ediyor. Gıda perakendeciliğine 1997 yılında İstanbul- 4. Levent’te açtığı ilk Onur Market mağazasıyla başlayan Özen Grubu’nun Lüleburgaz’daki 4’üncü mağazası törenle hizmete açıldı.

Özen Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Özen, Özen Grup CEO’su Cemal Özen, Onur Market yöneticileri ve çok sayıda davetli katıldı.

‘Onur Sözü’ tutuluyor
Özen Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Özen açılışta yaptığı konuşmada, “Lüleburgaz’a büyük önem veriyor ve grubumuzun 76’ncı mağazasını açmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Özen Grup olarak müşterilerimize ‘Alışverişte Onur Sözü’ verdik. Bu söz kaliteli ürün, kaliteli hizmet ve hijyenik ortamda alışveriş sözüdür. 2 bini aşkın deneyimli ve güler yüzlü personeli ile önemli lokasyonlarda hizmet veren grubumuz, Lüleburgaz’da 4 mağazası ile müşterilerine verdiği sözü tutacak” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri