Onur Market Hayrabolu mağazasını açtı

01 Aralık 2014 Pazartesi

“Alışverişte Onur Sözü” sloganını ilke edinen Onur Market Hayrabolu mağazasını hizmete açtı

onur-market-hayrabolu-magazasini-acti

Bünyesindeki Onur Market, Onursal Tarım, Onurca, Ahev ve İnaş markaları ile yerel perakendenin öncüsü ve sözcüsü olmayı hedefleyen Özen Grup, hizmet ağını genişletmeye devam ediyor. Gıda perakendeciliğine 1997 yılında İstanbul- 4. Levent’te açtığı ilk Onur Market mağazasıyla başlayan Özen Grubu’nun Tekirdağ Hayrabolu mağazası törenle hizmete açıldı. Özen Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Özen, Özen Grup CEO’su Cemal Özen, Hayrabolu Kaymakamı Tamer Orhan, Onur Market yöneticileri ve çok sayıda davetli katıldı.

“Alışverişte Onur Sözü’müzü tutmaya devam ediyoruz”
Özen Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Özen ise, “Tekirdağ Hayrabolu mağazamızı açmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Özen Grup olarak müşterilerimize ‘Alışverişte Onur Sözü’ verdik. Bu söz kaliteli ürün, kaliteli hizmet ve hijyenik ortamda alışveriş sözüdür.  Onur Hayrabolu mağazası müşterilerine verdiği sözü tutacak.” diye konuştu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri