Onur Market emektarlarını unutmadı

27 Haziran 2016 Pazartesi

Perakende sektörünün "öncüsü ve sözcüsü" olma misyonuyla faaliyet gösteren ve 20 yılı geride bırakan Onur Market, Wyndham Otelde düzenlediği geleneksel iftar yemeği töreninde Onur Marketin 5’inci ve 10’uncu yılını dolduran personellerine plaket ve çeşitli hediyeler verdi

onur-market-emektarlarini-unutmadi

Düzenlenen iftar yemeği ve ödül törenine Küçükçekmece Kaymakamı Sayın Harun Kaya, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Sayın Murat Oğuzhan Kılıç, İstanbul Başsavcı Vekili Sayın Mehmet Ayhan, Ksiad Yönetim Kurulu Başkan Yard.Sayın Ahmet Karaca, Yakınlarını Kaybetmiş Aileler Derneği Başkanı Sayın Zafer Özbilici, Halkalı Erkek Yetiştirme Yurt Kuruluş Müdür Yardımcısı Mehmet Önday,Özen Grup Yönetim Kurulu Üyeleri, Onur Market yöneticileri ve davetli misafirleri katılım gösterdi. Katılımın oldukça yoğun olduğu iftar yemeğinde, 5.yıl ve 10.yılını dolduran personellere “Kıdem Ödülleri” ve çeşitli hediyeler verildi, kurum ve kuruluşlara “Teşekkür Plaketleri” takdim edildi.


En büyük güç çalışanlar
Açılış konuşmasını yapan Özen Grup İcra Kurulu Başkanı Sayın Cemal Özen: “Onur Market, sürekli gelişim vizyonu ile sektöre öncülük eden, yaratıcı çözümler geliştiren, yenilikçi ve fark yaratan çalışmalarıyla, sektörüne müşterilerine her zaman beklentilerin üzerinde bir hizmet verme önceliğiyle yol almıştır. Onur Market’in bu günlere gelmesinde, gerçekleştirdiği çalışmalar, sunduğu hizmetlerin kalitesinde, sektörün öncüsü ve sözcüsü olma misyonunun temelinde çalışanları vardır. 5’inci ve 10’uncu yılını dolduran çalışanlarımızın emekleri gayretleri en büyük gücümüzdür. Bu nedenle emek vermiş siz değerli çalışanlarımıza huzurlarınızda teşekkür ediyorum.” dedi.


İstanbul ve Trakya’da 33 ilçede 82 mağazası ile hizmetlerini aralıksız sürdüren Onur Market, sosyal sorumluluk çalışmalarını desteklemeye ve bu yöndeki farklı yaklaşımları ile adından söz ettirmeye devam edecek. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri