Onur Market, Çağlayan mağazasını yeniledi

20 Eylül 2012 Perşembe

Onur Market, Çağlayan mağazasını yenileyerek önceki gün hizmete açtı

onur-market-caglayan-magazasini-yeniledi

Özen Grup, yenilenen Onur Market Çağlayan Mağazasını önceki gün (18 Eylül) törenle hizmete açtı. Açılış törenine Özen Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Özen, firma yetkilileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Törende konuşan Ekrem Özen: “İlk şubemizi açtığımız günden beri bizleri tercih eden müşterilerimize daima iyi hizmet sunabilmek için kendimizi sürekli yeniliyoruz. Onur market olarak müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hizmetlerimizi geliştirerek Onur Sözü’nü tutmaya devam ediyoruz. Çağlayan mağazamız, yenilen yüzüyle, modern ve ferah alışveriş ortamında hizmet verecek” dedi.

İlk olarak 2000 yılında tüketicinin hizmetine sunulan ve Onur Market’in yeni kurumsal kimliğiyle dizayn edilen Çağlayan mağazası, 600 metrekarelik bir alanda faaliyet gösterecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri