Onur Market Başakşehir’de

09 Aralık 2013 Pazartesi

'Alışverişte Onur Sözü' sloganını ilke edinen Onur Market’in 59’uncu şubesi Başakşehir’de açıldı

onur-market-basaksehirde

Onur Market yeni şubesini Başakşehir’de hayata geçirdi. Özen Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Özen, binlerce kişiye istihdam olanağı sağlayan Onur Market’in Başakşehir halkına hizmet verecek olmasından dolayı mutlu olduklarını söyledi.

Bünyesindeki Onur Market, Onursal Tarım, Onurca ve Ahev markalarıyla yerel perakendenin öncüsü ve sözcüsü olmayı hedefleyen Özen Grup, hizmet ağını genişletmeye devam ediyor. Gıda perakendeciliğine 1997 yılında İstanbul 4. Levent’te açtığı ilk Onur Market mağazasıyla başlayan Özen Grubu’nun Başakşehir’deki mağazası törenle hizmete açıldı. Özen Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Özen, Özen Grup CEO’su Cemal Özen, Onur Market yöneticileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Sözümüzü tutmaya geldik
Özen Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Özen, “Özen Grup olarak Onur Market ile perakende sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Grubumuzun 59’uncu Mağazasını Başakşehir’de açmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Özen Grup olarak müşterilerimize ‘Alışverişte Onur Sözü’ verdik. Bu söz kaliteli ürün, kaliteli hizmet ve hijyenik ortamda alışveriş sözüdür. Bin 500’e yakın deneyimli ve güleryüzlü personeli ile önemli lokasyonlarda hizmet veren grubumuz, Başakşehir’de de müşterilerine verdiği sözü tutacak” diye konuştu.

Onur Başakşehir Mağazası, bin 500 metrekarelik müşteri hizmet alanı ile faaliyet gösterecek. Onur Market, taze ürün odaklı yaklaşımıyla market alışverişinde aranılan her şeyi, en uygun fiyat ve en yüksek kalite anlayışıyla Başakşehir halkının beğenisine sunacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri