Onur Market araba kazandırdı

29 Kasım 2013 Cuma

Alışverişte Onur Sözü’ ilkesiyle büyüyen ve gelişen Onur Market, Mondelez International ile ortaklaşa gerçekleştirdiği çekiliş kampanyasında birçok hediye dağıttı

onur-market-araba-kazandirdi

1-30 Eylül günleri arasında Onur Ödül Kart ile Mondelez International ürün alımlarında gerçekleşen her 5TL’lik alışveriş karşılığında 1 adet çekiliş hakkıyla 1 kişiye Iphone 5, 1 kişiye Sony Playstation 3 ve büyük ödül 1 kişiye Nissan Juke hediye edildi.

Kampanya süresindeki büyük ödülü Özgür Orman adındaki ziyaretçi kazandı. Kazandığı Nissan otomobilini Onur Market Satın Alma ve Pazarlama Direktörü Murat Aran’dan anahtarı teslim alan, 11 yıldır Onur Market İkitelli mağaza müşterisi olan Orman, Nissan marka otomobile kavuştu.

Konuyla ilgili konuşan Orman, “Doğrusunu söylemek gerekirse ben böylesine değerli ödüllerin sahibini bulup bulmadığı konusunda şüpheciydim. Ancak, hayalimizi vesile olan ve beni yanıltan Onur Market’e çok teşekkür ederiz. 11 senedir büyük bir istikrarla alışverişlerimi yaptığım Onur Market’ten alışveriş etmeye her zamanki gibi devam edeceğim. Müşteri sadakatimi ödüllendirerek, güçlendirdikleri için de çok mutluyum” dedi.

Onur Market Satınalma ve Pazarlama Direktörü Murat Aran, “Onur’dan alışveriş yaparak, kampanyaya katılan ve otomobil sahibi olan müşterimizi canı gönülden kutluyoruz. Ailece iyi günlerde kullanmasını diliyoruz. Onur müşterileri her zaman kazanıyor, kazanmaya devam ediyor” diye konuştu.

Araba ve diğer hediyeleri kazanan talihliler, 10.10.2013 tarihli Radikal gazetesinde, Onur Market web sitesinde (http://www.onurmarket.com/firsatlar/kampanya-sonuclari) ve sosyal mecralarında açıklandı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri