Okyanusun Gizemi Palladium’da ortaya çıktı

30 Eylül 2014 Salı

Kız çocukların hayranlıkla takip ettiği Winx’in yeni sinema filmi ‘Okyanusun Gizemi’nin galası ünlü isimlerin katılımıyla Palladium Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşti

okyanusun-gizemi-palladiumda-ortaya-cikti

Kiralama ve yönetimini AVM Partners’ın yaptığı Palladium Ataeşhir Alışveriş Merkezi, Dünya'da çocukların en sevilen kahramanlarından  Winx perilerinin yeni sinema filminin galasına ev sahipliği yaptı. Özellikle kız çocuklarının büyük merakla takip ettiği Winx Perilerinin yeni sinema filmi ‘Okyanusun Gizemi’ adlı filmin galası ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleşti.

Yeşim Salkım’da galadaydı
Ünlü isimlerin hazır bulunduğu Gala'da, Winx kostümü giyen mankenler çocukların ilgisini çekerken ünlü sanatçı Yeşim Salkım küçük kızı Ada ile büyük kızı Gizem ve damadıyla  katıldı. Ada'ya su perisi kanatlarından taktıran Salkım, yoğun iş temposuna rağmen Ada'ya her zaman vakit ayırdığını söylerken 23 yaşındaki Gizem'in de gelecek yıl nikâh masasına oturacağını açıkladı. Kızlarının yanı sıra damadını da yanından biran olsun ayırmayan Salkım, gala boyunca kızı ve damadıyla yakından ilgilendi.

Galaya katılan diğer isimler ise Sezer Derelioğlu, İpek Tuzcuoğlu ve Sibel Turnagöl'dü.  İpek Tuzcuoğlu ve Sibel Turnagöl'ün yeğenleriyle birlikte katıldıkları galada iki ünlü oyuncu çocukluklarına döndü. Winx kızlarıyla bol bol fotoğraf çektiren ve eğlenen ikili gala boyunca sohbet etti. Verdiği kilolarla dikkat çeken Tuzcuoğlu “Yemeğime dikkate ediyorum. Ancak yoğun iş temposu ve ağır çalışma saatleri beni yoruyor” diye konuştu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri