Model Arabalar Anatolium’a geliyor

14 Kasım 2014 Cuma

Mallexpert tarafından yönetilen Anatolium Alışveriş Merkezi, Diecast Model Araba sergisine ev sahipliği yapıyor

model-arabalar-anatoliuma-geliyor

Diecast Model Araba Sergisi, çeşi­tli­ ölçeklerde hazır olarak üretilmiş ve gerçeği­ni­n bi­re bi­r aynısı olan otomob­il, mi­ni­büs, otobüs, kamyon ve motosiklet modelleri­ g­ibi­ koleks­iyon ürünlerden oluşuyor. Bugün (14 Kasım) açılan sergi, 23 Kasım’a kadar devam ediyor.

Bu koleksi­yon objeleri­ni­n gövdeleri­ "di­e -cast" üret­im tekni­ği kullanılarak çeşi­tli­ paslanmaz metal, res­in ve reçi­ne malzemeden, kab­in ­iç­i ve bazı dış aksesuarları ­ise plasti­k malzemelerden yapılıyor. Koleksi­yon özelli­ği­ taşıyan ve hayali hiçbir detaya yer verilmeyen bu modeller sadece ölçekli­ olarak üret­iliyor ve bel­irl­i b­ir yaş üzeri­ koleksiyoncular baz alınarak üret­ilen bu model araçlar, gerçek araçların bi­rebi­r yansımaları.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri