Minikler Agora’daki etkinliklerle keyiflendi

28 Mart 2017 Salı

Dünya turnesi kapsamında Agora Alışveriş Merkezi’nde sahne alan “Red Blue” farklı ve hayranlık uyandıran gösterisi ile dikkat çekerken çocukların severek izlediği Karlar Kraliçesi tiyatrosuna ilgi yoğundu

minikler-agoradaki-etkinliklerle-keyiflendi

Her hafta birbirinden farklı ve keyifli etkinliklere ev sahipliği yapan Agora Alışveriş Merkezi 25-26 Mart günlerinde büyük küçük herkesin ilgi odağı oldu. 25 Mart Cumartesi günü dünyaca ünlü Red Blue Sahne Gösterisi ve 26 Mart Pazar Günü Karlar Kraliçesi Çocuk Tiyatrosu Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçilerine keyifli bir hafta sonu yaşattı.

 

Tiyatro tadında muhteşem gösteri Agora Alışveriş Merkezi’ndeydi

Sakarya’da ilklere imza atan Agora Alışveriş Merkezi dünya turnesi kapsamında Red Blue Gösterisi’ne yer verdi. 25 Mart Cumartesi günü 15.00 ve 18.00 seanslarında sahne alan muhteşem performans Agora Alışveriş Merkezi -1kat etkinlik alanında yoğun ilgi gördü. Yaklaşık bir saat boyunca muhteşem gösterileri ile küçük büyük tüm izleyenlere unutamayacakları bir gün yaşatan Red Blue gösterisi ücretsiz olarak gerçekleşti. Bay Gena, Bayan Katya, Küçük Palina, sevimli köpekler Masya ve Pulya ile gerçekleşen Rus grubun sahne performansı büyük alkış topladı.

 

Büyük küçük herkes hayran kaldı

Agora Alışveriş Merkezi’nde gerçekleştirilen bu özel sahne gösterisine tüm ziyaretçilerin ilgisi oldukça yoğundu. Grup üyelerinden Gena’nın gerçekleştirdiği balon gösterisinde Gena bir balonun içine girerek izleyenleri şaşırttı. Partneri Katya ile tiyatro tadında ki sahne performansları ise izleyenlere keyifli anlar yaşattı. Gösterinin bir bölümünde sahne alan Küçük Palina’nın birbirinden özel hareketler sergilediği akrobasi gösterisi ise büyük küçük herkesin beğenisini topladı. Merakla beklenen ve gösterinin son bölümünde sahne alan sevimli köpekler Masya ve Bulya’nın izleyenleri şaşırtan performansı ise dakikalarca alkış aldı.

 

Dünya Tiyatro Günü’ne özel bir oyun sahnelendi

Agora Alışveriş Merkezi minik ziyaretçileri, 26 Mart Pazar günü Karlar Kraliçesi Elsa'nın kız kardeşi Anna, cesur dağ adamı Kristoff ve onun tüm işlerini yerine getiren ren geyiği Sven ile işbirliği yaparak Karlar Kraliçesi Elsa'yı bulmak ve buz büyüsünü yok etmek amacıyla başından geçen serüvenlerin anlatıldığı “Karlar Kraliçesi” tiyatro oyunu ile buluşturdu. Agora Alışveriş Merkezi etkinlik alanında iki seans olarak gerçekleşen tiyatroda çocuklar keyifli vakit geçirdiler. Başta çocuklar olmak üzere büyüklerin de beğeni ile izlediği gösteri yoğun ilgi topladı.

 

Agora Çocuk Kulübü atölye çalışmaları her Cumartesi – Pazar 1. Kat etkinlik alanında 13.00-18.00 saatleri arasında minik ziyaretçiler ile buluşmaya devam ediyor. 1 Nisan Cumartesi günü Denizatı Atölyesi ve 2 Nisan Pazar günü Balonla Fil Yapımı Atölyesi Agora Çocuk Kulübü üyelerini bekliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri