Minik prens ve prensesler belli oldu

15 Mart 2016 Salı

Behçet Uz Çocuk Vakfı yararına; Rönesans Ajans & Özge Özcan PR Ajans’ın organizasyonu ve Agora Alışveriş Merkezi ana sponsorluğunda bu yıl 2’ncisi düzenlenen Miss & Mr Kids Model of Turkey 2016 yarışmasının finali 12 Mart saat 19.00’da Agora Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşti

minik-prens-ve-prensesler-belli-oldu

Agora Alışveriş Merkezi’nin ev sahipliği yaptığı muhteşem gecenin finalinde 10 erkek ve 10 kız çocuk arasından 1 prens ve 1 prenses seçildi. Basın sponsorluğunu Hürriyet ve Habertürk gazetelerinin, fotoğraf çekimi sponsorluğunu Foto Ekrem’in yaptığı, konaklama sponsorluğunu ise Renaissance İzmir Otel’in yaptığı ve co- sponsor olarak Panço, Nilüfer Turizm, Mert Optik, ve Derece Koleji’nin yer aldığı bu dev organizasyonda, 12 Mart’ta Agora Alışveriş Merkezi’ndeki final gecesinde minikler podyuma çıkma heyecanını yaşadı. Bu anlamlı organizasyonun 12 Mart Cumartesi günü Agora Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşen final gecesinde sunuculuğu Fatoş Kabasakal üstlendi.


Minik prens ve prensesler podyum heyecanını tattı
İzmir’in fark yaratan alışveriş merkezi Agora Alışveriş Merkezi’nde 12 Mart tarihinde gerçekleştirilen final gecesinde birbirinden tatlı yirmi minik finalist podyum heyecanını yaşadı. Türkiye’nin yeni çocuk modellerinin seçildiği yarışmada minik prens ve prensesler sempatik tavırlarıyla beğeni topladılar. Seçkin markaları ve kaliteli restoranları ile İzmirlilerin buluşma noktası olan Agora Alışveriş Merkezi ikinci defa gerçekleşen yarışmanın yine ana sponsorluğunu üstlenerek organizasyona ev sahipliği yaptı.


Final gecesinde Suadiye beğeni topladı
Jüri koltuğunda; Yarışmanın ana sponsoru Agora Alışveriş Merkezi’nin Pazarlama Müdürü Müge Üstünoğlu, Rönesans Ajans Başkanı Akif Örük, Özge Özcan Pr Ajans Başkanı Özge Özcan’ın yanı sıra Sunucu- Manken Simge Tertemiz, Behçet Uz Çocuk Vakfı Derneği Başkan Yardımcısı Mustafa Varhan, minik finalistlerin katalog çekimlerini gerçekleştiren Stüdyo Ekrem Çocuk’un sahibi Ender Tuluk, yarışmanın basın sponsorluğunu üstlenen Habertürk Egeli Halkla İlişkiler Müdürü Demet Kebapçılar,  Renaissance Otel Pazarlama Yetkilisi Sinem Ekiz, Mert Optik Genel Koordinatörü Melisa Pala,  ve Derece Koleji Yönetim Kurulu Başkanı yer aldı.


Ünlü manken - sunucu Fatoş Kabasakal’ın sunuculuğunu yaptığı final gecesinde yarışma finaline kalan 20 minik finalist öncelikle podyumda yerlerini alarak, modellik yolunda ilk adımlarını attılar. Bay ve bayan minik finalistlerin podyumda yer almasının ardından, sahneye çıkan ünlü sarkıcı Suadiye şarkıları ile geceye renk kattı. Suadiye’nin mini konseri sırasında jüri üyeleri tarafından gerçekleşen noter huzurundaki oylamada gecenin minik prens ve prensesi belirlendi. Büyük heyecanla beklenen sonuç açıklanmadan önce BUVAK Derneği Başkan Yardımcısı Mustafa Varhan tarafından tüm finalistlere katılımlarından dolayı madalya verildi. Oylamanın ardından heyecanla beklenen sonuçta jüri üyeleri tarafından en çok oyu alarak, Miss&Mr Kids Model of Turkey yarışmasının minik prensesi Şahika Melek Akay ve minik prensi Bora Gerçeker oldu. Miniklere taçları manken Simge Tertemiz tarafından takıldı.


Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, gelirinin Behçet Uz Vakfı’na bağışlandığı organizasyona ikinci kez ev sahipliğine yapmaktan heyecan ve mutluluk duyduğunu belirtti. Noyan, gecenin organizasyonunda emeği geçen Rönesans Ajanas ve Özge Özcan PR Ajans’a, co-sponsor olan Stüdyo Ekrem, Renaissance Otel, Panço, Nilüfer Turizm, Mert Optik, ve Derece Koleji’ne; özellikle de yarışmaya katılım gösteren tüm çocuklara ve ailelerine teşekkürlerini ileterek, gecenin prens ve prenseslerini tebrik etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri