Media Markt’ın merkez ofisi yeni adresine taşınıyor

19 Eylül 2016 Pazartesi

Türkiye’nin bir numaralı elektronik perakende markası olma hedefi doğrultusunda yatırımlarına tüm hızıyla devam eden Media Markt, Genel Merkez Ofisini Eylül ayı sonunda, İstanbul’un önde gelen iş merkezlerinden Levent Sanayi Mahallesi’ndeki yeni binasına taşıyor

media-marktin-merkez-ofisi-yeni-adresine-tasiniyor

Avrupa’nın açık ara bir numaralı perakende zinciri Media Markt, Türkiye’de büyümeye devam ediyor. Genel Merkez Ofisini Eylül ayı sonunda İstanbul’un kalbi Levent Sanayi Mahallesi’ne taşıyacak olan Media Markt, 7 katlı yeni ofisinde 6 bin metrekarede faaliyetlerini sürdürecek. Media Markt, 1 Eylül’de de yeni bir yatırıma daha imza atarak yeni Genel Merkez Ofisi’nin giriş katında yer alan şehir konseptli mağazasını hizmete açmıştı.


Geçen 3-4 yıla göre ciro 2 kat arttı
Media Markt Türkiye İcra Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım, Türkiye’nin en çok tercih edilen elektronik perakendecisi olma vizyonuyla ilerlediklerini belirterek, 2016 yıl sonuna kadar yüzde 20 oranında büyüme hedeflediklerini söyledi. Gökyıldırım: “Bu yıl içinde önemli bir bölümü mağazalara olmak üzere toplamda 160 Milyon TL’lik yatırımı hayata geçiriyoruz. Geçtiğimiz 3-4 yıl ile kıyasladığımızda ciromuz yaklaşık 2 katına ulaştı. E ticaretimiz de iki yıl içinde yüzde 120 büyüdü. Biz de büyümemize paralel olarak Genel Merkez Ofisimizi de İstanbul’un önde gelen iş merkezlerinden Levent Sanayi Mahallesi’ne taşıyoruz. Yeni ofisimiz ilemüşteriyi odağa alan yaklaşımımız doğrultusunda, hem müşterilerimize hem de tedarikçilerimize bir adım daha yaklaşmış olmanın mutluluğu içindeyiz.  Müşterilerimize benzersiz hizmet sunma yolundaki çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdüreceğiz.” dedi.


Eylül ayında 4 yeni mağaza açılıyor
Yenal Gökyıldırım, 1 Eylül’de Levent Sanayi Mahallesi’nde ve 8 Eylül’de Ankara’da Nata Vega Outlet’te açılan mağazaların  ardından, Eylül ayı içinde, İstanbul’da Viaport AVM ile Konya’da Kule Site’de 2 mağaza daha hizmete açacaklarını ifade etti.


“Sadece pazar lideri olmayı değiş, açık ara pazar lideri olmayı hedefliyoruz.”
Türkiye’nin,  Media Saturn grubu içinde stratejik öneme sahip ülkelerin başında yer aldığını belirten Yenal Gökyıldırım: “Media Markt 15 ülkede faaliyet gösteriyor ve faaliyet gösterdiği hemen hemen tüm pazarlarda açık ara pazar lideri. Türkiye’de sadece pazar lideri olmayı değil, açık ara pazar lideri olmayı hedefliyoruz. Bu hedefimize doğru acelemiz olmadan emin adımlarla ilerliyoruz” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri