Mavi, dünyaca ünlü Nylon dergisinde

30 Temmuz 2012 Pazartesi

Dünyaca ünlü Amerikan moda ve sosyal yaşam dergilerinden Nylon’un editörü Dani Stahl, ilgiyle takip edilen “Factory Girl” sayfasını bu ay Mavi ve İstanbul’a ayırdı

mavi-dunyaca-unlu-nylon-dergisinde

 

Sayfası için Mavi’nin fabrikasını gezerek denim kumaşının yolculuğuyla ilgili gözlemlerini paylaşan Stahl, Mavi’yi ziyaret etmesinin nedenini şu sözlerle açıkladı: “Derginin denim konseptli sayısı için Türkiye’deki en iyi jean markasını bularak fabrikasını gezmem gerekiyordu. Araştırmam sadece 5 saniye kadar sürdü ve Mavi’yi buldum. Mavi, sadece Türkiye’nin önde gelen denim markalarından değil, aynı zamanda tüm dünyada en iyi tanınan jean markalarından biri.”

Başlangıçta yeni bir şeyle karşılaşmayı beklemediğini ifade eden Stahl, Mavi’nin jean üzerine uyguladığı efektler konusundaki uzmanlığına değindi. Markanın gündem yaratan işbirliklerinden bahseden ünlü editör, yazısında, Kapalıçarşı’daki gezi deneyimini de okuyucularıyla paylaştı.

Dani Stahl
“Fabrika Kızı” sayfası için 5 yılı aşkın süredir dünyayı gezen Nylon dergisinin editörü Dani Stahl, Amerika’da bulunan “E! TV”nin Scouted isimli programında jüri üyeliği yapıyor. Nylon dergisindeki görevinin yanı sıra aksesuar tasarımı yapan ve takı tutkusuyla bilinen Dani Stahl, markaların üretim süreçlerini gözlemleyerek paylaşmayı seviyor.

Nylon
İlk kez 1999 yılında yayınlanan Nylon, adını New York ve Londra şehirlerinin birleşmesinden alıyor. Moda, güzellik, sanat, müzik, tasarım, teknoloji ve seyahat konularında sunduğu zengin içerikle, Amerika’nın en önemli dergileri arasında yer alıyor. Dergi, Megan Fox, Paris Hilton, Christina Aguilera, Sienna Miller, Katy Perry ve Lindsay Lohan gibi isimleri kapağına taşıyarak iddiasını sürdürüyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri