Marquette +’la yeni bir yıla hazır mısınız?

10 Kasım 2016 Perşembe

22 yıldır yayınlanan Marquette+ dergisi, özel hazırlanan 217’nci Kasım - Aralık sayısı ile 2016 yılına veda edip 2017 yılına hoş geldin diyor!

marquette-la-yeni-bir-yila-hazir-misiniz

Marquette+, hızla büyüyen Türkiye perakendesinin, bu büyüme sırasında doğru adımları atması için diğer sektör dergilerinden farklı bir içerikle okurlarının karşısına çıkıyor.


Marquette +, dünyada ve Türkiye’de perakende sektöründeki gelişmeleri takip edebilmek, yurt içi ve yurt dışı organizasyonlarda markanızı gösterebilmek, markanıza değer katmak ve doğru marka kimliği oluşturabilmek, markanızın geleceğini doğru kurgulamak, yatırım fırsatlarını görebilmek ve trendleri öğrenebilmek için siz değerli marka temsilcileri ve okurlarıyla buluşuyor.


Kasım – Aralık sayısının içeriği şöyle:

-Dosya Konusu : Fotoğrafçıların fotoğrafları ile alışveriş manzaraları
-Nasıl Başardı : Babası Ahmet Say,  Fazıl Say’ın nasıl başardığını Marquette+ için yazdı.
-Konsept  : Capricorn Restaurant
-Röportaj : Kişiye özel geziler düzenleyen  Boutique Style’ın kurucusu Sinem Tosun’la söyleşi
-Gezi  : Montrö ve Lozan
-Sergi  : Modanın en önemli isimlerinden Coco Chanel için hazırlanan sergiyi
Marquette+ özel olarak gezdi…
-Röportaj : Dünyanın en güçlü 10 kadın girişimcisinden biri olan Trendyol’un kurucusu Demet Mutlu ile söyleşi
-Sanat : Dünyaca ünlü Hereke Halısı
-Kült : İsviçre Çakısı

 

Derginin 217'nci sayısının tanıtımına ve fiyat listesine buradan, Marquette +'ın genel olarak içeriğiyle ilgili tüm bilgilereye şuradan, Marquette +'ın tanıtım kitineyse şu linkten ulaşabilirsiniz.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri