Uyum ve P&G’den anlamlı proje

Uyum ve P&G, okulların spor ekipmanlarını yenileyerek sporcu nesiller yetişmesine katkıda bulunuyor

Eklenme Tarihi : 17 Haziran 2015 Çarşamba
uyum-ve-pgden-anlamli-proje

Türkiye’de çocukların yaşamlarını sporla iyileştirmek ve annelerin çocuklarını spora teşvik etmelerine destek olmak hedefiyle başlatılan “Olimpik Anneler” projesi kapsamında P&G ve Uyum, “1 paket = 1 destek” kampanyası ile İstanbul’daki 9 okulun spor ekipmanlarını yeniledi.

P&G Türkiye ve TMOK (Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi) tarafından annelerin çocuklarını spora teşvik etmelerine destek olmak için başlatılan “Olimpik Anneler” projesi kapsamında P&G ve Uyum, İstanbul’daki 9 okulun spor ekipmanlarını yeniledi. Proje kapsamında, 11-26 Nisan tarihleri arasında, Uyum’dan P&G ürünü satın alan Uyum müşterileri, Uyum’un belirlediği okullardaki spor ekipmanı ihtiyaçlarının karşılanmasına katkıda bulundu.

Kampanya sonucunda, TOKİ Fenertepe Ortaokulu (Başakşehir), TOKİ İmam Hatip Ortaokulu (başakşehir), Cahit Zarifoğlu İlkokulu (İkitelli), TOKİ İlkokulu (Küçükçekmece), Cumhuriyet İlkokulu (Küçükçekmece), Anafartalar İlkokulu (Bağcılar), Yıldıztepe Ortaokulu (Bağcılar), Şükrü Savaşeri Ortaokulu (Bağcılar), Batıköy Memurdan Armağan İlkokulu’nda (Büyükçekmece) öğrenim görmekte olan binlerce öğrencinin spor ekipmanları yenilendi.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive