Real yılbaşına hazır

İstanbul, Ankara, Adana, Antalya, Konya ve Kocaeli’de 13 mağazasıyla hizmet veren Real Hipermarketleri’nde yeni yıl coşkusu yaşanıyor

Eklenme Tarihi : 01 Aralık 2015 Salı
real-yilbasina-hazir

Yılbaşı yaklaşırken Real, ziyaretçilerine özel kampanyalar hazırlıyor. Real’in yılbaşı sepetinin yanı sıra, yılbaşı ağaç ve süslerinden zücaciyeye, elektronik eşyalardan tekstil ürünlerine yüzlerce çeşit ürün ve markada özel indirimler sunuluyor. Yılbaşı’nda çocukları da unutmayan Real, yeni yılda çocukların yüzünü güldürmek isteyen tüketicilere uygun bütçeli alternatifler sunuyor. Real’in 1-15 Aralık günlerine özel “Kaçırma Üzülürsün” kampanyasında ise, ahşap duvar saatleri ve Laves led ampüller çok özel fiyatlarla sunuluyor.


Yılbaşı sepetlerinde yüzde 40 fiyat avantajı
Real Hipermarketleri, yılbaşına özel olarak hazırladığı sepetlerde gazlı ve gazsız içeceklerden kahveye, çikolata ve bisküviye onlarca çeşit atıştırmalığı yüzde 40 fiyat avantajıyla, 36, 90 TL’ye satışa sunuyor. Real’in yılbaşı sepeti içerisinde, 1 litrelik Coca-Cola Zero, Nestea, Schweppes Mandalina, Lipton Ice tea Şeftali, Cappy Pulpy, Çamlıca Gazoz, San Pellegrino Pet Şişe, 250 mil Redbull Editions Enerji İçeceği, Burn Enerji İçeceği, 200 ml’lik Rival Yemekten Sonra, 300 ml’lik Tedi Cam Şişe, 2 adet 200 ml’lik Damla Maden Suyu’nun yanı sıra,  100 gramlık Nescafe Classic Eko Paket, Ülker Rodeo, Ülker Dankek, Ülker Çizi, Toblerone, 7 Days Kakaolu Kruvasan, Snickers, Sagra Çikolata, Ruffles Max Barbekü Aile Boy, Chips Master Aile Boy ve Peyman Dorleo Klasik Mix Kuruyemiş bulunuyor.


"Kaçırma Üzülürsün" kampanyası devam ediyor
Real Hipermarketleri’nin Eylül ayından bu yana düzenlediği “Kaçırma Üzülürsün” kampanyasının 1-15 Aralık ürünleri ise Ahşap Duvar Saati ve Loves Led Ampul. Ahşap oval ve yuvarlak duvar saatleri 29,90 TL yerine 9,90 TL’den, Laves Led Ampul ise 7,90 TL yerine 4 TL’den satışa sunuluyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive