Metro 32’nci mağazasını açtı

Metro Toptancı Market, Türkiye genelindeki 32’nci satış noktasını Malatya’da açtı

Eklenme Tarihi : 30 Nisan 2015 Perşembe
metro-32nci-magazasini-acti

Metro, Türkiye’deki 25’inci yılında 32’nci satış noktasını Malatya’da profesyonellerin hizmetine sundu. Yaklaşık 5 bin metrekare satış alanına sahip Malatya mağazası, Malatya ve yakın bölgede hizmet veren profesyonellerin güçlü iş ortağı olmayı hedefliyor.

Malatya mağazasının açılışı nedeniyle düzenlenen törene, Malatya Vali Yardımcısı, Büyükşehir Belediye Başkanı, İlçe Belediye Başkanları ve Metro Toptancı Market üst yönetimi katıldı.

Metro Toptancı Market Türkiye Genel Müdürü Kubilay Özerkan, açılışta yaptığı konuşmada, bundan böyle Türkiye tarım ihracatının lokomotif şehirlerinden, dünyanın bir numaralı kayısı üreticisi olan Malatya’da da profesyonellere hizmet vereceklerini söyledi. Özerkan, “25’inci yılımızı kutladığımız Türkiye’de, ilk günden bu yana profesyonellerin en güvenilir iş ortağı olmak hedefiyle çalıştık. Hep uzun soluklu ilişkiler kurmaya önem verdik. Bugün, 5 bin kişiye istihdam sağlıyor, toplam 1 milyondan fazla müşteriye hizmet sunuyor, 3 binin üzerinde tedarikçiyle işbirliğimizi büyük verimle devam ettiriyoruz” dedi.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive