Kipa’dan toplum hizmetinde üç öncelik

Kipa, bugün açıkladığı “Kipa Toplumsal Sorumluluk Raporu”nda, toplum çalışmalarını çevre, sağlık ve eğitim alanlarında gerçekleştireceğini belirtti

Eklenme Tarihi : 31 Temmuz 2013 Çarşamba
kipadan-toplum-hizmetinde-uc-oncelik

Kipa Kurumsal İlişkiler Direktörü Ellen Gladders, “Deneyim, beceri ve sahip olduğumuz geniş ağı kullanarak, imkanlarımızı üç temel ana alanda kullanacağız: Gençlere fırsat yaratmak, sağlıklı yaşama destek vermek ve tarladan buzdolabına kadar olan süreçte gıda israfını azaltmak. Bu konular üzerinde çalışmalar yaparken, müşterilerimizden gelen talepleri ve onların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurduk” şeklinde konuştu.

Çalışanlar 10 bin saat toplum hizmeti verdi
Kipa’nın Kurumsal Sorumluluk projelerinin sonuçlarını ve çevrede yarattığı etkiyi yıllık bir raporla açıklayan tek perakendeci olduğunun altını çizen Gladders, “Eğer sayılarla konuşmak gerekirse, son bir yılda,  yaklaşık 190 bin gence ulaştık; Şubat 2014’ün yani mali yılımızın sonuna değin, bu sayı yarım milyonu geçecek. 2012 yılında 17 şehirde birçok okula yarım milyon TL’ye yakın araç gereç bağışladık.  Şirketimizde çalışan 75 Toplum Elçisi, son bir yıl içinde yaklaşık 10 bin saat gönüllü çalışarak içinde yaşadıkları topluma hizmet etti” dedi.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive