Kipa’dan satış sürecine yönelik açıklama geldi

Kipa, birkaç gündür basında yer alan Tesco PLC’nin Kipa’yı satacağı yönündeki haberlere Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden bir açıklama yayınladı

Eklenme Tarihi : 09 Eylül 2015 Çarşamba
kipadan-satis-surecine-yonelik-aciklama-geldi

Kipa’nın KAP üzerinden ilettiği açıklama şu şekilde “07.09.2015 ve 08.09.2015 tarihlerinde çeşitli basın yayın organlarında yer alan Tesco PLC'nin Kipa'yı satmak üzere olduğuna ilişkin haberler spekülasyona dayalıdır.

Kipa, bu açıklamayı SPK'nın II-15.1 Özel Durumlar Tebliği'nin 9'uncu maddesi ve ilgili mevzuat hükümleri kapsamında yapmaktadır. Eğer yatırımcılarımızın yatırım kararını etkileyecek herhangi bir gelişme olursa, yükümlülüklerimiz doğrultusunda kamuoyuna açıklama yapılacaktır.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.”

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive