Kipa’dan Beğendik anlaşmasına yönelik önemli açıklama

Bugün (9 Eylül) sabah saatlerinde Habertürk gazetesinin internet sitesinde yayınlanan Kipa’nın 10 şubesinin Beğendik’e devredildiği haberine yönelik Kipa’dan öğle saatlerinde açıklama geldi

Eklenme Tarihi : 09 Eylül 2015 Çarşamba
kipadan-begendik-anlasmasina-yonelik-onemli-aciklama

Öğle saatlerinde haberini duyurduğumuz Beğendik’in Kipa’nın 10 şubesini almak için anlaştığı haberine Kipa yetkililerinden düzeltme geldi. Firma yetkililerinin Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yaptığı açıklama şöyle:

“09.09.2015 tarihinde çeşitli basın yayın organlarında Şirketimizin bir kısım mağazalarının Beğendik Mağaza İşletmeleri Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketine satışıyla ilgili olarak bazı haberler yer almıştır.
Şirketimizin bir kısım mağazalarının Beğendik Mağaza İşletmeleri Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi'ne ve Real Hipermarketler Zinciri Anonim Şirketi'ne devri ile ilgili olarak müzakereler sürmektedir.

Şirketimizin daha önce 22.07.2015 tarihli özel durum açıklamasında belirtildiği gibi, taraflar arasında icrai nitelikte bir anlaşmaya varılması halinde kamuoyuna gerekli açıklama yapılacaktır.

Bu açıklama, II-15.1 Özel Durumlar Tebliği'nin 9'uncu maddesi kapsamında yapılmaktadır.”

 

Beğendik'in Kipa'nın şubelerini almasıyla ilgili habere buradan ulaşabilirsiniz.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive