Kipa, Didim’deki ilk mağazasını açtı

Yaz başından bu yana kıyı kesiminde açtığı beş mağazasıyla 140 kişiye istihdam yaratan Türkiye’nin önde gelen perakende zincirlerinden Kipa, Didim’deki ilk mağazasını Süpermarket formatında açtı

Eklenme Tarihi : 09 Ağustos 2012 Perşembe
kipa-didimdeki-ilk-magazasini-acti

23 ilde farklı formatlarda 175’i aşkın mağazası bulunan Kipa, Didim’deki ilk mağazasını Süpermarket formatında açtı. 500 metrekarelik alana sahip mağaza, Belediye yanındaki konumu ve 08.00-24.00 arası çalışma saatleri sayesinde Didimlilerin Ramazan alışverişlerini de kolaylaştıracak. Taze gıda reyonlarında 80 çeşit meyve ve sebzenin yanı sıra balık satışının da yapıldığı mağazada 7 bin çeşit ürün müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Yaptıkları tüm çalışmalarda müşteri ihtiyaç ve isteklerini göz önünde bulunduklarını belirten Kipa Süpermarket Operasyon Direktörü Hakan Koyun, “Müşterilerimizin istedikleri ürünlere rahatça ve uygun fiyatlarla ulaşması için mağazalarımızın konumlarından, ürün çeşitliliğine kadar tüm detayları değerlendiriyor, belirliyoruz. Didimlilerin memnuniyeti için de her detayı düşündük ve kolay ulaşılabilir konumumuzda, binlerce ürünü tek çatı altında bir araya getirdik” dedi.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive