Adese, tüm çalışanları adına fidan dikti

İttifak Holding’in ulusal perakende markası Adese, çalışanları ile aylık bordrolarını e-posta üzerinden paylaşarak kâğıt kullanımını önemli ölçüde azalttı. Adese, e-bordro sayesinde kâğıt tasarrufu sağlarken, tüm çalışanları için de fidan dikimi gerçekleştirdi

Eklenme Tarihi : 08 Nisan 2015 Çarşamba
adese-tum-calisanlari-adina-fidan-dikti

Adese, e-bordroya geçerek kurumsal sosyal sorumluluk kapsamında gerçekleştirdiği projelerine bir yenisini daha ekledi. Daha önce doğada çözünebilen alışveriş poşeti kullanımına geçen, atık yağ ve kullanılmış kâğıtlarda lisanslı şirketlerle anlaşarak bunların geri dönüşümünü sağlayan ve mağaza modernizasyonları kapsamında Doğa Dostu Verimli Market Projesi’ni tamamlayan Adese, son olarak bordroları online ortama taşıdı.

Adese’nin kurumsal sosyal sorumluluk çerçevesinde doğayı korumaya yönelik önemli projeler geliştirdiğini ifade eden Adese Genel Müdürü Sıtkı Erben; “Biz, kurumsal sosyal sorumluluk anlayışımız gereğince çevremize ve doğamıza özenle yaklaşıyoruz. Bu kapsamda geçtiğimiz dönemlerde e-bordro sistemine geçerek kâğıt kullanımını minimize etmeyi amaçladık ve bunu da başardık. Çalışanlarımıza bordrolarını artık online ortamda mail yoluyla gönderiyoruz. Böylece önemli miktarda ağacın kesilmesinin önüne geçerek doğanın korunmasına katkı sağlıyor, ayrıca tüm çalışanlarımız adına da fidan dikiyoruz. Bu yıl ilkini gerçekleştirdiğimiz fidan dikimine önümüzdeki yıllarda da devam ederek ülkemize ve milletimize katkıda bulunmayı sürdüreceğiz.” dedi.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive