Adese, Isparta’daki ikinci mağazasını açtı

Adese, zengin bir tarihi geçmişe sahip Şarkikaraağaç’ta açtığı şubeyle birlikte Isparta’daki ikinci, toplamda ise 138’inci mağazasını müşterilerinin hizmetine sundu

Eklenme Tarihi : 06 Kasım 2014 Perşembe
adese-ispartadaki-ikinci-magazasini-acti

İttifak Holding’in ulusal perakende markası Adese, Isparta’daki ikinci mağaza açılışını 5 Kasım 2014, Çarşamba günü Şarkikarağaç’ta düzenlenen bir törenle gerçekleştirdi. Açılış töreni; Şarkikaraağaç protokolü, İttifak Holding ve Adese yöneticileri ile Şarkikaraağaç halkının katılımıyla gerçekleşti.

Mağaza açılışıyla ilgili bilgi veren Adese Genel Müdürü Sıtkı Erben; “Mağaza açılışlarımızı hızla sürdürüyoruz. Isparta’daki ilk mağaza açılışımızı Nisan ayında Yalvaç’ta yapmıştık. Şarkikaraağaç’ta açtığımız mağazamızla birlikte Isparta’da ikinci, toplamda ise 138’inci mağazaya ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Şarkikaraağaç; ekonomisiyle, tarihiyle, halkıyla köklü bir geçmişe sahip.Biz de Adese’nin 23 yıllık deneyimini Şarkikaraağaç halkıyla buluşturarak bu zengin birikime katkı sağlamak istiyoruz. Adese, tüm Şarkikaraağaçlılara hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

400 metrekarelik market alanında, 5 kasa ve 14 personel ile gıdadan şarküteriye, temizlikten kozmetiğe, oyuncaktan zücaciyeye kadar 5 bin çeşit ürün sunan Adese, Şarkikaraağaçlılara 365 gün kaliteli ve hesaplı alışverişin keyfini yaşatacak.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive