Perakende sektörüne Altunbilekler’le yeni soluk geliyor

“Binbir çeşit uygun fiyata” anlayışı ile yola çıkan Binbir, ilk mağazasıyla Kırıkkale’de, Altunbilekler AVM’de müşterileriyle buluştu

Eklenme Tarihi : 20 Mayıs 2016 Cuma
perakende-sektorune-altunbileklerle-yeni-soluk-geliyor

Ankara’da 81 noktada müşterisi ile buluşan ve perakende sektörüne yön veren Altunbilekler, 32 yıllık perakende deneyimini ve güçlü operasyonel yapısını Binbir mağazası ile yeni bir alana taşıdı. Perakende sektörünün son yıllarda öne çıkan çeşitli ürünlerin uygun fiyata satıldığı mağaza konsepti olarak düşünülen Binbir, tavadan mandala, çoraptan kaleme, saklama kabından tokaya, bardaktan atlete kadar birçok seçeneğin bulunduğu Binbir, müşterilerini uygun fiyatlı ürünlerle dün (19 Mayıs) itibariyle Altunbilekler AVM’de buluşturdu.


Altunbilekler Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek, Yönetim Kurulu Üyeleri Derviş Altunbilek, Selim Altunbilek, Önder Altunbilek ve Öznur Altunbilek’in katılımları ile açılışı gerçekleştirilen Binbir mağazası, Kırıkkale halkının yoğun ilgisi ile karşılaştı. Açılışa gelen Kırıkkalelilerle birlikte; 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, düzenlenen etkinliklerle kutlandı. AVM girişinde ve mağaza önünde palyaçolar çocuklara balon ve Türk bayrağı dağıttı. Dün açılışı yapılan Binbir, perakende sektörüne yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive