Özhan'dan Sağlıklı Yaşam'a destek

Bursa ile büyümeyi ve kente karşı olan sorumluluklarını yerine getirmeyi ilke edinen Özhan Marketler Zinciri, önceki gün gerçekleştirilen “Eker I Run Koşusu”nun meyve sponsoru olarak yarışma alanındaki yerini aldı. Katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği Özhan standında etkinlik boyunca katılımcılara ücretsiz olarak meyve dağıtımı gerçekleştirildi

Eklenme Tarihi : 15 Eylül 2015 Salı
ozhandan-saglikli-yasama-destek

Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Büyükşehir Belediyesi'nin destekleriyle, Eker'in sponsorluğunda “Sağlıklı Yaşam İçin Koş” sloganı ile hayata geçirilen “Eker I Run Koşusu” başta Bursa olmak üzere Türkiye'nin farklı noktalarından sporcuları bir araya getirdi. Eker Meydan'da bu yıl ikincisi düzenlenen sağlıklı yaşam temalı koşuya Özhan Marketler Zinciri de meyve sponsoru olarak katkı sundu.

Farklı kategorilerde kıyasıya rekabetin yaşandığı koşuda, gerek sporcular gerek katılımcılar Özhan standına büyük ilgi gösterdiler. Renkli görüntülerin ortaya çıktığı etkinlikte konuşan Özhan Marketler Zinciri Reklam ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Ayşen Yılmaz, “Özhan Marketler Zinciri olarak Bursa ile birlikte büyümeyi ve kente karşı olan sorumluluklarımızı yerine getirmeyi ilke edindik. Bugüne kadar Bursa'da gerçekleştirilen ve başta eğitim, spor, sosyal ve sanat aktivitelerine sponsor olarak desteğimizi gösterdik. Bundan sonra da destek olmaya devam edeceğiz.” dedi.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive