Özhan 33'üncü şubesini açtı

Bursa’nın ilk yerel market zinciri Özhan, Orhaneli Yolu şubesini Eker Meydan'da açtı. Açılışa Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ve Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey'de katıldı

Eklenme Tarihi : 02 Haziran 2014 Pazartesi
ozhan-33uncu-subesini-acti

Özhan Marketler Zinciri, Orhaneli Yolu şubesini Bursa'nın lezzet merkezi olarak tasarlanan Eker Meydan'da açtı. Yeni şube ile Özhan’ın mağaza sayısı 33'e ulaşmış oldu. Özhan’ın, bin 100 metrekarede ve 5 kasa ile hizmet verecek Orhaneli Yolu şubesinin açılış kurdelesini, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Özhan Marketler Zinciri Yönetim Kurulu Başkanı Tevfik Taner Özhan ve Özhan Marketler Zinciri Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Uluçay birlikte kesti. Açılışta Özhan’ı dostları yalnız bırakmazken, açılışa özel indirimler yoğun ilgi gördü.

Özhan Marketler Zinciri Genel Müdürü İbrahim Özhan, "Özhan kalitesine ihtiyaç duyulan ve talep edilen her bölgede hizmet vermek amacıyla bugüne kadar köy, kent, kasaba ayrımı yapmadan dostlarımızın yanında olduk. Bursa'nın ‘Lezzet Merkezi’ olarak tasarlanan Eker Meydan'da da Özhan samimiyetini ve sıcaklığını dostlarımıza daha güçlü vurgulayıp yansıtacağız" dedi.

Kalitesi tescilli
ISO 22000 alan ilk yerel market unvanına sahip Özhan Marketler Zinciri, şarküteri, peynir, meze, zeytin, tatlı, yufka, sigara böreği, sucuk, bakliyat gibi Özhan markalı birçok ürünü dostlarının damak tadına sunuyor. Özhan Orhaneli Yolu şubesinde de zengin marka seçeneklerinin yanı sıra et ve et ürünleri, şarküteri grubu, meşrubat, baklava ve tatlı çeşitleri, deterjan ve gıda reyonları, kozmetik ile ihtiyaç duyulan her ürünü bulmak mümkün. Özhan, gıda konusunda mevcut en yüksek standart olan K-Q TSE-ISO-EN 9000 Kalite Güvence Sistemi ve G-F TSE-ISO-EN 22000 Gıda Güvenliği Belgesi’ne de sahip. 

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive