Özhan 14. Şubesini Açtı

05 Kasım 2007 Pazartesi

Bursanın önemli yerel zincirlerinden Özhan Marketler Zinciri, Hizmetin Dostluğa, Kalitenin Damak Zevkine, Alışverişin Avantaja Dönüşmesi sloganıyla çıktığı yolda, emin adımlarla ilerliyor.

Kalitede sınır tanımayan hizmet anlayışıyla 15 yılı geride bırakan market, zincire eklediği yeni halkalarla büyümeye devam ediyor. Bursalılara, yıllardır kaliteli hizmet ve kusursuz alışveriş imkanı sunan Özhan, geçtiğimiz günlerde, Orhangazi Yeni Sölöz beldesinde 14üncü şubesini müşterilerinin hizmetine açtı. Geniş bir satış alanına sahip olan Özhan Yeni Sölöz Şubesinde; et ve et ürünleri, şarküteri, baklava ve tatlı çeşitleri, deterjan ve gıda reyonları ile aranan her şeyi bulabilmek mümkün... Yeni Solöz halkının yoğun ilgisiyle gerçekleşen açılışta, Özhan Yönetim Kurulu Başkanı Tevfik Taner Özhan, Özhan Genel Müdürü Sabri Erdem ve Yeni Sölöz Belediye Başkanı Hasan Mutlu hazır bulundu. Dostlarım dediği müşterilerine kolay, kaliteli ve avantajlı alışverişin zevkini tattırabilmek hedefinde olan Özhan, önümüzdeki dönem açılacak yeni şubeleri ve alışılagelmiş kalite anlayışıyla müşterilerine hizmet vermeye devam edecek.

Firma Videosu Bulunmuyor

Notice: Undefined variable: resim_id in C:\_wwwroot\application\modules\default\views\scripts\haberler\index.phtml on line 193