Onur Market mobil hizmete başladı

Onur Market, hizmet ağını genişletmeye ve geliştirmeye devam ediyor. iPhone, iPad, Android tabanlı cep telefonları ve android tabanlı tabletler için geliştirilmiş olan Onur Market Mobil Uygulaması yayında

Eklenme Tarihi : 07 Mayıs 2015 Perşembe
onur-market-mobil-hizmete-basladi

Onur Market müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak, kampanya ve fırsatları anlık haberdar olmaları sağlamak amacıyla mobil uygulamayı hayata geçirdi.

Yenilikçi bir tasarıma sahip olan Onur Market mobil uygulaması kullanıcılarına tüm hizmet ve kampanyalarını mobil cihazlar üzerinden kolaylıkla erişim imkânı sunuyor. İnternet erişimine sahip olunan her yerde rahatlıkla ulaşabilecekleri uygulama sayesinde kullanıcılar, Onur Ödül kartlarını tanımlayarak veya yeni bir kart oluşturarak, sanal bir karta sahip olabiliyorlar. Uygulama, ayrıca en yakın onur marketin nerede olduğunu öğrenme, indirimlerden anlık haberdar olma, kampanyaları görme, online alışveriş listesi oluşturma gibi olanak tanıyor. 

Sade ve rahat kullanılabilir tasarımı sayesinde kampanyaların ve fırsatların hızla görülmesine imkân tanıyan Onur Market Mobil uygulamasıyla, yemek tariflerinden sağlık ile ilgili paylaşımlara kadar, hayatı kolaylaştıran birçok içerik sunuyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive