Kim Market sosyal projelerine devam ediyor

Organ bağışı haftası nedeni ile Türkiye Organ Nakli Vakfını Kim Market’in genel merkezine davet eden Basın ve Halkla İlişkiler, oldukça verimli geçen bir konferansı daha geride bıraktı

Eklenme Tarihi : 11 Kasım 2015 Çarşamba
kim-market-sosyal-projelerine-devam-ediyor

Düzenlediği sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekleyen Kim Market, genel merkezinde Türkiye Organ Nakli Vakfı’ndan gelen misafirlerini ağırladı. Misafirler, Kim Market çalışanlarını “Bir organ bir can” diyerek bağışın önemini, nakil bekleyen hasta ve yakınlarının neler yaşadığını anlattı ve daha sonra soru cevap şeklinde bir oturum gerçekleştirdi.


Kim Grup Genel Merkez çalışanlarının dikkatle izleyerek katılım gösterdiği konferans sonrası, akıllarda kalan soru işaretlerinin ne kadar azaldığı, bağışçı olmak isteyenlerin geri dönüş sağladığı bilgilendirmeye;  Florence Nightingile Hastanesi Organ ve Doku Nakli Koordinatörü Gamze Yıldırım, Mine Uraz, Vicdan Şengül Ceylan konuşmacı olarak katıldı. Konferans sonrası yakın bir tarihte mağazalarında da Kim Grup & Türkiye Organ Nakli Vakfı ortak iş birliği ile çalışmalar yapılacağı kaydedildi. 

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive