İsmar’dan Kütahya’ya üç ayda 2’nci şube

Türkiye’de modern perakendeciliğin ilk örneklerinden olan İsmar, Mayıs ayında Kütahya’da açtığı ilk mağazasının ardından 2’nci mağazasını bugün açtı

Eklenme Tarihi : 17 Ağustos 2012 Cuma
ismardan-kutahyaya-uc-ayda-2nci-sube

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde yer alan mağazalarıyla müşterilerine hizmet veren İsmar, 40’ıncı şubesini bugün gerçekleştirdiği törenle açtı. İsmar, Kütahya’da geçtiğimiz Mayıs ayında açtığı mağazanın ardında 2’nci şubesini de açmış oldu. Adını çok yakınında bulunan ve artık Kütahya’nın simgesi haline gelmiş Çinili Vazo’dan alan mağazanın açılışını; Kütahya Valisi Kenan Çiftçi, AKP Kütahya Milletvekili İdris Bal, Kütahya Belediye Başkanı Mustafa İça, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Nafi Güral, İsmar Yönetim Kurulu Başkanı Aslan Akyürek ve Genel Müdür Mutlu Gökdemir birlikte yaptı.

Yeniden yapılanma süreci ile sektördeki hedef çıtasını da yükselten İsmar, değişimin ilk örneğini Nisan ayının sonunda Eskişehir Yediler Şubesi açılışı ile göstermişti. O günden bu yana 11 yeni mağaza açtıklarını belirten İsmar Genel Müdürü Mutlu Gökdemir, “Yeni konseptimiz tüketicilerimiz tarafından çok beğenildi. 2012 sonu itibariyle hedefimiz, 60 şube ile daha çok tüketiciye ulaşmak” dedi.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive