Niktaş’tan Turhal’a 3 yeni mağaza

03 Ocak 2014 Cuma

Niktaş Marketler Zinciri, Tokat’ın Turhal ilçesine yeni bir şube daha açtı

niktastan-turhala-3-yeni-magaza

Tokat’ın Turhal ilçesinde 3’üncü şubesini açan Niktaş, toplamda 10 şubeye ulaştı. Yeni şube Cumhuriyet Mahallesi Turgut Özal Caddesi üzerine açıldı. Mağaza, 700 metrekare alanda 2 kasa 13 personeli ile hizmet vermekte.

Marketin açılış programına Kaymakam Yunus Fatih Kadiroğlu, Belediye Başkanı Ali Gözen, İlçe Müftüsü Mehmet Akpınar, Niktaş Genel Müdürü Bekir Keklik, Turhal Hastane Yöneticisi ve Başhekimi Operatör Doktor M. Cihat Eker, Turhal Sanayici ve İşadamları Derneği (TUSİAD) Başkanı Sami Dinler ve davetliler katıldı.

Kaymakam Yunus Fatih Kadiroğlu konuşmasında, istihdama ve ekonominin hareketlenmesine katkı sağlayan iş yerlerinin açılışına katılmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. İlçe ekonomisinin her geçen gün daha da iyiye gittiğini ifade eden Kadiroğlu, ilçede son zamanlarda yeni açılan iş yerlerinde artış gözlendiğine dikkat çekti.

İlçenin gelişmesi ve ekonominin iyileşmesine katkı sağlayan tüm müteşebbislere teşekkür eden Kadiroğlu, “Niktaş Market'in ilçemiz için hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum. İş yeri sahiplerini de tebrik eder, çalışmalarında başarılar dilerim” dedi.

Belediye Başkanı Ali Gözen ise yeni marketin ilçeye hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulunarak, market yetkililerine ilçeye yeni bir iş yeri kazandırdıkları için tebrik ederek başarılar diledi. Niktaş Genel Müdürü Bekir Keklik de ilçeye yeni bir şube açmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getirerek, açılış programına katılan tüm davetlilere duyarlılıklarından dolayı teşekkür etti.