Hatay’ın Simge’sinin tercihi Bizerba

Hatay’da hizmet veren Simge Süpermarketler’in Harbiye’de açılan 13’üncü şubesi için de terazi tercihi Yeni Nesil Bizerba Teraziler oldu

Eklenme Tarihi : 09 Aralık 2013 Pazartesi
hatayin-simgesinin-tercihi-bizerba

Hasan Kazar ve Bereket Eryiğit yönetiminde ilerleyen Simge Süpermarketler, Hatay halkına en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor. Bu amaç çerçevesinde gerek ürün gerek hizmet kalitesi konusunda titiz davranan Simge Süpermarketler, demirbaş tercihlerinde de en iyi ve en kaliteli ürünleri kullanıyor.

Simge Süpermarketler’in Harbiye’de açılan 13’üncü şubesinin  Bizerba Yeni Nesil Terazi kuruluşunu gerçekleştiren Üçge Elektronik Proje Mühendisi Emir Angın,  Simge Süpermarketler’in Hatay ve çevresinde adı kaliteyle simgeleşmiş bir marka olduğunu belirterek “Bizerba Yeni Nesil terazilerimiz etiket ötesi çözümler sunuyor. Teraziyi sadece tartıp etiket veren bir cihaz olarak görmeyen, işlerine yatırım yapmaktan çekinmeyen, her zaman teknolojiyi yakından takip eden müşterileri için en iyisini, en kalitesini arayan, çok değerli perakendeciler Hasan Kazar ile Bereket Eryiğit, dünyadaki son teknolojiyi müşterilerinin beğenisine ve çalışanlarının kullanımına sunuyor. Bu büyük bir vizyonun göstergesidir” diye konuştu.

Firmanın Diğer Haberleri

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive