Geleneksel “Makro Motivasyon Gecesi” gerçekleşti

25 Nisan 2017 Salı

Türkiye gıda perakendesi sektörünün önemli markası Makro Market, başarılı çalışmalarını tüm çalışanlarıyla birlikte kutladı

geleneksel-makro-motivasyon-gecesi-gerceklesti

Gıda perakendesi sektöründe devam ettirdiği çalışmalarında, çalışanlarının rolünü hiçbir zaman göz ardı etmeyen Makro Market, bu sene de Motivasyon Gecesi düzenledi. Makro Motivasyon Gecesi, 2016 yılına dair yapılan sunum ve Makro Market Genel Müdürü Mustafa Songör’ün açılış konuşmasıyla başladı. 19 Nisan Çarşamba Günü, Türkiye’nin 15 ilinden katılım sağlayan binin üzerinde Makro çalışanına öğle yemeği ile başlayan program, akşam saatlerinde Lale Restaurant’ta devam etti.

 

Mustafa Songör konuşmasında; “Makro olarak bugün, Türkiye gıda perakendesi sektörünün en önemli oyuncularından biriyiz. Yerel bir zincir olarak başladığımız yolculuğumuzu Türkiye’nin 15 ilinde 253 şubemizle, en büyük ulusal market zincirlerinden biri olarak devam ettiriyoruz. Başarılarla dolu bu yolculuğumuzda, sektörümüzdeki gelişmeleri takip edip yenilikçi yaklaşımlar benimsememizin payı oldukça büyük. 2016 yılında ülkece yaşadığımız sıkıntılı günlere ve ekonomik zorluklara rağmen, Makro olarak yatırımlarımızda ve çalışmalarımızda hız kesmedik. Şirketimiz adına çok değerli projelere imza attık. Vakit, ülkemiz, milletimiz ve şirketimiz için birlik olma ve daha çok değer üretme vakti. Biz de bunun için çalışmaya, mücadele etmeye ve üretmeye devam edeceğiz” dedi. Konuşmasında Makro - Uyum birleşmesinden marketsepeti.com.tr ile Gittigidiyor iş birliğine ve son olarak yeni bir yatırım olan Best Point İş ve Yaşam Merkezi projesine de değinen Mustafa Songör, tüm misafirlere katılımları için teşekkür etti.

 

Motivasyon gecesinde yapılan konuşmaların ardından Makro Yönetim Kurulu 5, 10 ve 15 yıllık istikrarlı çalışanlarını unutmadı. Tam 528 çalışan, plaket, hediye çeki ve çiçeklerle ödüllendirdi. Ödül töreninin ardından Makro Grup Şirketler Başkanı Şeref Songör bir konuşma yaparak tüm çalışanlarına emek ve özverilerinden ötürü teşekkür etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor