Esenlik’ten yeni şube

Esenlik Market’in Malatya Turgut Özal Tabiat Parkı içerisinde açtığı yeni mağazası hizmet vermeye başladı

Eklenme Tarihi : 12 Ağustos 2014 Salı
esenlikten-yeni-sube

Malatya’nın önemli sosyal alanlarından birisi olan Turgut Özal Tabiat Parkı özellikle yaz aylarında aileler tarafından yoğun olarak ziyaret ediliyor. Park içine açılan Esenlik’in yeni şubesi ziyaretçilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde düzenlendi.

Açılan şubenin hayırlı olması temennisinde bulunan Esenlik Market Genel Müdürü Hulusi Boyraz, “Hizmete açtığımız bu şubemiz, Orduzu Pınarbaşı’na piknik yapmaya gelenle vatandaşlarımızın tüm taleplerini karşılayacak şekilde dizayn edilen bir mini market. Buraya piknik yapmaya gelen müşterilerimizin kahvaltılık, et ürünleri, sebze ve büfe malzemelerinin markette bulunması için ciddi talepleri vardı. Bundan sonra piknik yapmaya gelenler fazla zahmete girmesinler, marketimiz içerisinde tüm ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Şubemizin Malatya’ya hayırlı olmasını temenni ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Hizmete açılan market içerisinde ilk inceleme ve alışveriş Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz ile birlikte Esenlik Genel Müdür Yardımcıları Kadir Çelik, Yusuf Orhan, Mesut Bozkurt, Ahmet Faik Yıldız ve Erhan Soylu tarafından yapıldı.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive