Esenlik üretimde standartları yükseltiyor

Üretim alanlarının tamamında kalite ve güveni ilk madde olarak benimseyen Esenlik, Türk Standartları Enstitüsü tarafından birçok belge almaya hak kazandı

Eklenme Tarihi : 24 Şubat 2016 Çarşamba
esenlik-uretimde-standartlari-yukseltiyor

Kalite yönetim sistemi, çevre yönetimi sistemi, iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi, gıda güvenliği yönetim sistemi ve helal gıda belgeleri TSE Belgelendirme ve Koordinasyon Grup Başkanı Mesut Duru ve TSE Malatya İl Müdürü Eraslan Yılmaz tarafından Genel Müdür Hulusi Boyraz'a takdim edildi.

Esenlik'in TSE yönetim sistemi alanında güvence aldığını ifade eden TSE Malatya İl Müdürü Eraslan Yılmaz; “Helal gıdada et ürünlerinde, haşlanmış et ürünlerinde belge alan bir firmamız oldu. Daha önce kalite yönetim sistemi, çevre yöntemi sisteminde ve iş sağlığı ve güvenliği yönetim sisteminde belgelerimiz vardı. Kimya bölümünde yaklaşık 17 tane belgemiz var, yapı sektöründe belgelerimiz Birçok üretim alanında belgemiz var. Böyle olunca Esenlik firmamız standartlarını yükseltmeye başladı. Bundan sonrası içinde başarılar diliyorum. Bu belgeler ile birlikte güzel bir referans oluşturdular piyasa için.” dedi.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive