Birlik Toptan Satış’tan yeni şube

Akyürek Holding iştiraki Birlik Toptan Satış Mağazaları, dün Maltepe’de yeni bir şube daha hizmete açtı. Birlik Toptan'ın toplam şube sayısı böylece 13'e ulaştı

Eklenme Tarihi : 11 Ocak 2013 Cuma
birlik-toptan-satistan-yeni-sube

Akyürek Holding iştiraki olarak 2004 yılında kurulan Birlik Toptan Satış Mağazaları büyüme hedefleri doğrultusunda yatırımlarına devam ediyor. Hızlı tüketim ürünleri sektörünün bilinen markalarından oluşan yaklaşık 4 bin çeşit ürünün ve aynı zamanda tütün mamulleri ürünlerinin de satışını gerçekleştiren Birlik Toptan Satış Mağazaları Maltepe şubesini dün (10 Ocak) hizmete açtı. Birlik Toptan'ın toplam şube sayısı böylece 13'e ulaştı.

Müşterilerine, aynı çatı altında farklı markaları sunması, uygun fiyat ve ödeme koşulları ve bölgesinde yer alan müşterilere ürünlerini düşük maliyetlerle ulaştırma imkanı gibi birçok avantaj sunan Birlik Toptan Satış Mağazaları’nın bin 200 metrekare alana sahip Maltepe şubesi açılışı Maltepe Belediye Başkan Yardımcısı Nail Çiftçi, Akyürek Holding Onursal Başkanı Aslan Akyürek, Birlik Toptan Satış Mağazaları Genel Müdürü Hilmi Yılmaz, müşterilerin ve iş ortaklarının katılımı ile gerçekleşti.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive