“Bir hayali gerçekleştirdik”

Samsun’daki yerel market ve bakkalların ucuza toptan ve perakende mal alacağı SAMMAR AŞ’ye ürünler gelmeye başladı. SAMMAR Başkanı Bayram Akyüz, “Bir hayali gerçekleştirdik” diye konuştu

Eklenme Tarihi : 27 Aralık 2011 Salı
bir-hayali-gerceklestirdik

Samsun'daki Mark Market, Akyüz Market, Dostlar Market, Çelik Süpermarket, Bafra Genç Hipermarket ve Değişim Market’in “İşbirliği, güç birliği” sloganı ile kısa bir süre önce Samsun Grup Marketçilik AŞ’yi ( SAMMAR) kurmasının ardından toptan olarak firmalardan alınan ürünler oluşturulan fiziki binaya gelmeye başladı. SAMMAR AŞ Başkanı Bayram Akyüz, bugüne kadar hayal olan bir oluşumu gerçekleştirdiklerini, bundan sonra yerel market ve bakkalların daha ucuza ürün alabileceklerini söyledi.

Firmalarla yaptıkları görüşmeler ve toplantıların ardından toptan ürün satın aldıklarını ifade eden Bayram Akyüz şunları söyledi: “Bir marketin alacağı tutarın daha aşağısında ürün pazarlığı yaptık. Önümüzdeki hafta içersinde piyasaya mal vermeye başlayacağız. Vergi levhası Samsun'da olan tüm market ve bakkalları buraya davet ediyoruz. Daha ucuza ürün alıp satabilecekleri bir imkânları var artık. Bu oluşturduğumuz yapı, bir zamanlar hayaldi. PERDER üyeleri, bizler birleşerek bu hayali gerçekleştirdik. Şimdi sıra bunu yaşatmaya geldi. Birbirimizin omzuna basarak değil, hep birlikte el ele yükselmek istiyoruz.”

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive