Beğendik 42’nci şubesini açtı

27 Haziran 2013 Perşembe

Beğendik, bugün ‘Beğendik Sokak’ın açılışını Yaşamkent’te gerçekleştirdi. Beğendik’in toplam şube sayısı böylece 42’ye ulaştı

begendik-42nci-subesini-acti

Bugün (27 Haziran) açılışı gerçekleştirilen mağazasında pastane, soğuk içecekler, balıkçı, kasap, manav, şarküteri, restoran, kahve evi, mantıcı, zücaciye, iç giyim, ev tekstili reyonları ile Beğendik, 2 bin 500 metrekare alanda 200 çalışanıyla hizmet vermeye başladı.

Saat kulesi, su kuyusu ve adını içindeki Osmanlı çeşmesinden alan Beğendik Çeşmeli Çarşı’sı ile bir markette; mimarisiyle bir ilke imza atan Beğendik, müşterilerine farklı bir alışveriş keyfi yaşatmayı hedefliyor. Beğendik Çeşmeli Çarşı’da; Beğendik Gurme markalı sucuk ve pastırma çeşitleri, yine Beğendik özel üretimi meşhur Beğendik çikolatası, mantı, peynir ve yoğurdun bulunduğu tamamı Beğendik üretimi olan ürünler yer alıyor.

2 katlı restoran bölümünün alt katında yemek çeşitlerine yer verilirken, üst katta ise Beğendik Çeşmeli Çarşı’yı restorana bağlayan köprüyle teras alanına çıkılıyor. Bu bölümde Beğendik müşterileri bir taraftan yemeklerini yerken diğer taraftan tüm Beğendik Sokak’ı izleyebiliyorlar. Sıcak ve samimi bir alışveriş atmosferi yaratılmak istenen Beğendik Yaşamkent’te bir de çeşitli kahvelerin satıldığı, küçük masalarla döşenmiş Kahve Sokağı bulunuyor.

Beğendik, Yaşamkent Mağazası’nın açılışına özel düzenlenen kampanyayla 27 Haziran – 7 Temmuz günleri arasında mağazadan tek seferde yapılacak her 50 TL ve üzeri alışverişte müşterilerine de minder armağan ediyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor