Başdaş Market’ten yeni şube

Başdaş, yeni zinciri Torbalı 2 ile büyüyerek yoluna devam ediyor. Başdaş Market'in yeni şubesi Torbalı Alpkent Mahallesi, Cemali Tuncer Bulvarın da hizmete girdi

Eklenme Tarihi : 27 Ağustos 2014 Çarşamba
basdas-marketten-yeni-sube

Başdaş Marketler Zinciri 11’inci mağazasını Torbalı’da açtı. Açılışa Torbalı Kaymakamı Aydın Memük, Karabağlar Kaymakamı Mehmet Sadık Tanış, Torbalı Belediye Başkan Yardımcısı Turgut Buluş, siyasiler ve tedarikçi firma temsilcileri katıldı.

Gıda perakendeciliğinde yerli sermayenin gelişiminde yerel zincirler olarak büyük rol aldıklarını yeni açmış oldukları Torbalı 2 mağazasında da vurgulayan Başdaş Ailesi, vatandaşa sunduğu hizmette güveni ve bilinçli tüketici olmayı barındırıyor. Ayrıca Başdaş Market, gıda standartlarına uygunluğu test edilmemiş hiç bir ürünü tüketicilerine sunmuyor.

Et, şarküteri, bakliyat ve manav ürünlerini yöresel standartlarda ve yüzde 100 Başdaş güvencesi altında tüketicinin beğenisine sunan Başdaş Market, tüm ürünlerini tüketicinin damak tadına uygun olmak koşuluyla raflarına koyuyor. Açılışta konuşma yapan Torbalı Kaymakamı Aydın Memük, “Başdaş ailesi ve çalışanlarına, verdikleri kaliteli hizmet ve ürün güvenirliliği sebebiyle teşekkür ediyorum. Torbalı halkından gelen istek üzerine 2'nci mağazalarını da aynı lokasyon üzerinde hizmete ve istihdama açmalarından da oldukça mutluyuz” dedi.

Başdaş Market Torbalı 2 mağazası 625 metrekarelik kapalı alanda 3 kasa ve 16 personel ile Torbalı halkına hizmet verecek.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive