Altunbilekler 'Ankara’nın her yerinde'

Altunbilekler’in yeni mağazası, Atakent ile yenilenen mağazası Kuşcağız, geçtiğimiz gün hizmete girdi

Eklenme Tarihi : 22 Aralık 2014 Pazartesi
altunbilekler-ankaranin-her-yerinde

30 yıldır Ankaralılara hizmet veren ve perakende sektöründe Ankara’nın önde gelen markalarından olan Altunbilekler, hızla büyümeye devam ediyor. Altunbilekler, yeni mağazası olan Atakent’i hizmete açtı. 70 şubesi ve 2 bini aşan çalışanı, “Ankara'nın Her Yerinde Hizmetinizdeyiz...” sloganı ile çalışmalarını ve yatırımlarını sürdüren Altunbilekler, eski mağazalarına yatırım yapmaya, müşterileri için yenileme/geliştirme çalışmalarına devam ediyor.

20 Kasım 2009 tarihinde açılan Kuşcağız şubesi, 5’inci yaşını yenilenen mağazasında kutluyor. Geçtiğimiz gün hizmete giren Kuşcağız Mağazası, değerli müşterileri için yenilendi. Mağazada kullanılan dekorasyon malzemeleri ve reyon tasarımları ile çok daha rahat, şık ve hijyenik bir ortamda alışveriş imkanı sunuluyor.

“Müşteri Mutluluğu”nu temel ilke edinen ve kaliteden ödün vermeyen anlayışıyla Altunbilekler, yeni mağazasında müşterilerine rahat ve kolay alışveriş olanağı sağladığı gibi hijyenik ve temiz ortamlar yaratarak sağlıklı ve kaliteli ürünleri, en uygun fiyatlarla müşterileriyle buluşturuyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive