“Mantra müziğinin cennetten gelen sesi” Agora AVM’deydi

01 Şubat 2016 Pazartesi

Agora Alışveriş Merkezi, etkinlikleri ve konukları ile İzmir’de fark yaratmaya devam ediyor. Ünlü yazarları, müzisyenleri ve sanatçıları ağırlayan Agora Alışveriş Merkezi 30 Ocak’ta olumlu enerjisi ile Seda Bağcan’ı konuk etti

mantra-muziginin-cennetten-gelen-sesi-agora-avmdeydi

Dünya müzik otoritelerince “Mantra Müziğinin Cennetten Gelen Sesi” olarak adlandırılan Seda Bağcan 30 Ocak Cumartesi Agora Alışveriş Merkezi ve D&R mağazası işbirliği ile 17.00’de Agora Alışveriş Merkezi’nde hayranlarıyla buluştu. Bağcan; yeni çıkan “miracle” isimli albümünü imzaladı.


Seda Bağcan’ın imzalı albümünü almak isteyen hayranları Agora Alışveriş Merkezi’ne akın ederek uzun kuyruklar oluşturdu. Söyleşisine öncelikle nefes ve enerji kontrolü ile başlayan Bağcan,  şifa enerjisini kuvvetlendiren hareketler ile katılımcılara nefes egzersizi yaptırdı. Omurgadan akan enerji ne kadar sağlıklı olursan o kadar mutlu olacağımızı belirten Bağcan, omurgayı yumuşatan rahatlama egzersizlerini uygulamalı olarak gösterdi. “Hayata neşe ve eğlence katmak ve korkutucu olaylardan kurtulmak istiyorsanız  dans edin!” diyen Seda Bağcan, “guru guru wahe guru guru ram das guru” mantra müziği eşliğinde dans etti. Sevenleri için albümünü imzalayarak onlarla bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.


İnsanların kişisel gelişim süreçlerine yardım ederek kendi potansiyellerine ulaşmalarına rehberlik ettiği gibi; onların hastalıklardan kurtulması, önemli zararlı alışkanlıklarını bırakması, zihinlerini sakinleştirmeleri, farkındalıklarını artırmaları konularında yol göstermekte olan Seda Bağcan’ın hayat tutkusu “şifa, müzik ve bilim” den oluşmaktadır. Mantra müziğiyle Türk ezgilerini buluşturma fikrinden yola çıkarak, önce ilk albümü “Sunrise” ve ardından ikinci albümü “Remember”ı dinleyicilerine sunarak, daha sonra; 2012 yılında, “Neyim” adlı albümüyle izleyenlerine seslenen Seda Bağcan’ın son albümü “Miracle” da tüm besteleri kendine aittir.


Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, enerjisi ile olumlu etki yaratan Seda Bağcan ile müzikseverleri Agora Alışveriş Merkezi’nde buluşturmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirtti. İzmirlilerin buluşma noktası olan ve birçok önemli etkinliğe ev sahipliği yapan Agora Alışveriş Merkezi’nde daha önce Ayşe Kulin, Beki İkala, Azra Kohen, Can Bonomo, Cem Özer, Hadise, Koray Avcı gibi birçok ünlü ismi konuk etkilerini söyleyen Noyan, değerli isimleri Agora’da ağırlamaya devam edeceklerini söyledi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri