Mankenler Agora’da modayı konuştu

07 Aralık 2015 Pazartesi

2016 yılını karşılarken ünlü mankenler Ebru Güzel ve Merve Büyüksaraç Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçileriyle Agora Sohbetleri’nde buluştu

mankenler-agorada-modayi-konustu

Agora Alışveriş Merkezi’nin 2011 yılından bu yana, her ayın Cuma günü düzenlediği ve 7’den 70’e herkesin takip ettiği Agora Sohbetleri ilgi çeken konularla ve alanında uzman konuklarla ziyaretçileri buluşturmaya devam ediyor. 2016 yılını karşılamanın heyecanıyla Aralık ayında özel bir Agora Sohbetleri programı gerçekleştiren Agora Alışveriş Merkezi, 4 Aralık Cuma günü saat 16:00’da ünlü mankenler Merve Büyüksaraç ve Ebru Güzel’i Agora Sohbetleri’nde ağırladı.


2016 yılın trendlerinden bahseden Güzel ve Büyüksaraç dinleyicilerin arasından seçtikleri iki ziyaretçiye giyim tarzları ile ilgili tüyolar verdi.  Kendi giyim stilleri ile ilgili dinleyicilerin merak ettiği detayları cevaplandıran Ebru Güzel; Agora Alışveriş Merkezi bünyesinde bulunan markaların yeni sezon kreasyonlarından seçtikleri kilit parçaları dinleyicilerle birlikte inceledi.


Mankenler Merve Hasman’ın fotoğraf sergisini gezdi
2 – 16 Aralık günleri arasında Agora Alışveriş Merkezi B Blok Zemin Katta bulunan Merve Hasman’ın “Journey” adını taşıyan sergiyi de sergi sahibi Merve Hasman ile birlikte gezen Ebru Güzel ve Merve Büyüksaraç, sergide yer alan tüm eserleri inceleyerek Merve Hasman ile bol bol fotoğraf çekildi.


Aralık ayı için özel bir Agora Sohbetleri programı oluşturan Agora Alışveriş Merkezi; 11 Aralık Cuma günü Tafed Milli Takım Pasta Şefi Melike Bahçeci; “Butik Pastacılık ve Yılbaşı Konseptli Cupcake Yapımı” konulu sohbetiyle Agora Sohbetleri’nde ziyaretçilerle buluşacak. 18 Aralık Cuma günü Diyetisyen Bilgehan Ülgen ile “Yeni Yılda Yeni Beslenme Alışkanlıkları” konulu sohbetiyle, 24 Aralık Perşembe günü ise ünlü Astrolog Filiz Özkol “ 2016 Yılında Burçları Neler Bekliyor?” konulu sohbetiyle Agora Sohbetleri takipçileriyle buluşacak.


Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan; Moda Söyleşisi ile Agora Sohbetleri’nde katılım gösteren Merve Büyüksaraç ve Ebru Güzel’e nazik katılımlarından dolayı teşekkürlerini ileterek, 24-27 Aralık günlerinde Yeni Yıl Alışveriş Şenliği kapsamında düzenlenecek defile, showlar ve çok özel kampanyaların gerçekleşeceğinin müjdesini verdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri