MalatyaPark’ta ünlüler geçidi

29 Mart 2017 Çarşamba

Yönetim ve kiralaması JLL tarafından yapılan MalatyaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, ziyaretçileri ile sevilen sanatçıları buluşturmaya devam ediyor

malatyaparkta-unluler-gecidi

Yatırımcısı Malatya Girişim Grubu olan, şehrin ilk ve tek AVM’si, tek buluşma noktası olan MalatyaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, açıldığı günden beri gerçekleştirdiği kültürel ve sanatsal aktivitelerle hep ilklere ev sahipliği yaptı.

 

Günümüzün sevilen ve en popüler şarkıcılarından olan İrem Derici ve Merve Özbey’i de Yasemin Şefik moderatörlüğünde sevenleriyle buluşturarak sadece şehirde değil ülkemizdeki tüm AVM’ler içinde de bir ilke ev sahipliği yapmış oldu.

 

Sahnede kendisine sürpriz yapılarak, bir kez daha doğum günü pastası kestirilen İrem Derici Malatya’da olmaktan mutluluk duyduğunu dile getirdi. Program boyunca harika düetler seslendiren İrem Derici ve Merve Özbey’e sevenleri de eşlik etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri