MalatyaPark çalışanlarını unutmuyor

21 Ocak 2015 Çarşamba

Yönetimi JLL tarafından yapılan MalatyaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 18 Ocak Pazar Günü Geleneksel Personel Partisini gerçekleştirdi

malatyapark-calisanlarini-unutmuyor

MalatyaPark ailesine mensup bütün personellerin davetli olduğu parti, DoubleTree by Hilton Malatya’da gerçekleştirildi. Gökhan Keser’in konuk olduğu partide bütün bir yılın yorgunluğunu unutan davetliler gönüllerince eğlendi.

Bin 200 kişilik MalatyaPark personelinin ağırlandığı parti Gökhan Keser’in seslendirdiği parçalarla bir konser havasında geçti. Gökhan Keser “En Kötü Günümüz Böyle Olsun” isimli parçasıyla programını bitirdi.

İlerleyen saatlerde personeller arasında hediye çekilişi de gerçekleştirilerek, cep telefonundan hediye çekine, altın bileklikten Hilton’da çift kişilik kahvaltıya kadar  20 Personele farklı hediyeler verildi. Daha sonra halaylar, Ankara havaları eşliğinde devam eden eğlence geç saatlere kadar devam etti.

Yemek ikramının da yapıldığı partiden eğlenerek ayrılan personeller AVM Yönetimine memnuniyetlerini ve teşekkürlerini iletti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri