Ünlülerin tercihi Aerosoles ile tekne tutkusu

Sarah Jessica Parker, Hillary Clinton, Jennifer Hudson, Catherine Zeta-Jones ve Pamela Anderson gibi ünlülerin tercihi olan Aerosoles, tekne tutkusu olan ve mavi tur ile tatil rotasını belirleyenlere esneklik, konfor ve şıklığı bir arada sunuyor. Üstelik yüzde 50 indirim fırsatı ile Aerosoles ürünleri tüm Desa mağazalarında sizleri bekliyor

Eklenme Tarihi : 26 Temmuz 2012 Perşembe
unlulerin-tercihi-aerosoles-ile-tekne-tutkusu

Ürünlerinde moda ve konforu ustalıkla bir araya getiren Aerosoles, birbirinden canlı renkleriyle rahatlık ve şıklığı çok uygun fiyatlarla aynı anda sunuyor. Özellikle tekne tutkusu olanlar için uygun bir alternatif olan ve teknede ayakkabı yasağına karşı, esnek tabanı sayesinde yere aktarılan basıncı minimum düzeyde tutan ayakkabılar ile bulunduğunuz tekneye asla zarar vermeyeceksiniz.

Hareket rahatlığı sağlayan Aerosoles’in Volocity Casual Deri ayakkabılarında birbirinden farklı renk seçenekleri bulabilirsiniz. Ayrıca yaz sıcağında ayağınızı terletmeyen modelleri Aerosoles severlerin bu markayı tercih etmelerinde bir başka sebep. Hem hafta içi hem de hafta sonu giyebileceğiniz modellerle kıyafetinizi şimdiden tamamlayın! Desa mağazalarında satılan Aerosoles ürünleri yüzde 50 indirimle sunuluyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive