Türk markası, dünya basının gözdesi oldu

Milano Fashion Week takvimine kabul edilen ilk ve tek Türk markası olarak tanınan BNG, geçtiğimiz hafta Meksika’da açtığı mağazasıyla Türk basınından sonra dünya basının da gözdesi oldu

Eklenme Tarihi : 29 Mayıs 2014 Perşembe
turk-markasi-dunya-basinin-gozdesi-oldu

Global bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen BNG, dünyaca ünlü Esencial markasının sahibi, iş ve cemiyet hayatının tanınmış ismi Maria Laura Salinas ortaklığı ile Meksika’daki ilk mağazasının kapılarını Park Plaza AVM’de açtı.

BNG’nin, yeni mağaza şerefine gerçekleştirdiği özel defile, Meksika’nın önde gelen isimlerini bir araya getirdi. Dünya basının da yakından takip ettiği defile, katılımcılar tarafından büyük beğeni topladı. BNG’nin özel sunumları davetliler tarafından büyük ilgi görürken, markanın yeni sezon koleksiyonu Meksika’nın ünlü cemiyet dergileri ve gazetelerinde de geniş yer buldu. Dünyaca ünlü İhola ve Revista Central dergisi açılışa ve defileye özel olarak yer verirken, Nilgün Gülen ve Maria Laura Salinas da yapılan işbirliği hakkında özel bilgiler paylaştılar.

Maria Laura Salinas, 2013 yılı yazında Bodrum Palmarina’ya yaptığı seyahat sırasında ilk kez BNG’yi keşfetti ve kendi deyimiyle “aşık” oldu. Tanınmış Türk markasını Meksika kadınlarının da yakından keşfetmesini isteyen Maria Laura Salinas, BNG markası ile anlaşarak markayı Mexico City’nin vazgeçilmez Esencial markasının fashion yüzü olarak konumlandırdı.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive