Trend alarmı

Orijinalliğiyle ön plana çıkan ve trendsetter’ların vazgeçilmezi olan Cap Toe; yani burun kısmı farklı renkli ayakkabılar, kadınları Deichmann’ın dünyasına davet ediyor

Eklenme Tarihi : 27 Eylül 2012 Perşembe
trend-alarmi

Koleksiyonun gözdesi, Cap Toe akımına ait özgün ayakkabı modellerini sezonun trendi olan kontrast renklerle yorumlayan marka, sonbahara iddialı bir başlangıç yapıyor. Yeniliklere açık modern kadınların ayaklarını ahenkle saran yüksek platform topuklular, fütüristik zarafeti günümüze taşıyor. Tek renk pantolon ve ceketler, mini şortlar, kalem etekler ve sigaret pantolonlara eşlik eden koleksiyonda bulunan kuzguni ve siyahın asaleti, kırmızı ve turkuvazın cesur tonlarını taşırken şehre keyifli bir ritim harmonisi yayıyor.

Ayakkabılarıyla tarzını ortaya koyan kadınların siluetini bordonun tutkulu ışıltısına yansıtan modeller, feminen detaylarla çarpıcı stili tanımlıyor. Podyumu sokağa dönüştürüp kadının dişi karakterini yansıtan yılan derisi ve siyah Cap Toe modeller, her tarzdaki kıyafetle muhteşem uyumu gözler önüne seriyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive